آغاز به کار رسمی سرور پلنت ثبت نام

سرور پلنت

پیشرو در خدمات میزبانی

سرور پلنت را بهتر بشناسید

سرور پلنت فعالیت خود را با صاحب امتیازی امیرحسین خانلری و گروهی از مهندسین مجرب فعال در حوزه فناوری اطلاعات از آذر ماه سال ۹۸ شروع و در جهت ارائه خدمات برتر در زمینه میزبانی وب پا به عرصه فناوری اطلاعات گذاشته است تا با بهره گیری از بهترین دیتا سنتر های دنیا به شما عزیزان مطلوبترین سرویس بدون قطعی را ارایه دهد. تمامی سرویس های ما دارای بازگشت بی قید و شرط پول تا 7 روز در صورت عدم رضایت مشتری می باشد. به امید آن که میزبان خوبی برای شما عزیزان باشیم.

دیتاسنترها

تمامی دیتاسنتر های طرف قرارداد با سرور پلنت از معتبر دیتاسنتر های جهان می باشند. دیتاسنتر هایی که از لحاظ کیفیت، سرعت و پایداری زبان زد عام می باشند.

نظرات مشتریان

کیفیت، سرعت و پشتیبانی خوب در سرور پلنت را از زبان مشتریان بشنوید،
بخوانید که سرور پلنت چگونه به هزاران کاربر همچون شما کمک کرده است

من اخیراً چند هاست دیگه رو امتحان کردم برای سایت‌های خودم و دوستان. از نظر قیمت و سرعت هیچ سرویسی به خوبی سرور پلنت پیدا نکردم. پشتیبانی هم فوق‌العاده با حوصله و دقت به سوالات و امور رسیدگی می‌کنن.

حمید عاصفی

نمیدونم چجوری از زحماتتون قدر دانی کنم از صمیم قلب از خداوند متعال برای پیشرفت و موفقیت روز افروزنتون دعا میکنم. واقعا پشتیبانی بی نظیری دارید.

محمد علیمردانی

من سرورهای مختلفی رو تجربه کردم ولی سرور پلنت علاوه بر تیم پشتیبانی دلسوز، روند روبه رشدی جهت ارتقای سرویسها و کاهش هزینه مخاطبان داشته و این امیدوار کننده هست. برای این عزیزان آرزوی بهترینها رو دارم.

زهرا عزیزی

ضمانت سرور پلنت

ارایه سرویس حرفه ای برای حرفه ای ها

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تیم سرور پلنت آماده ارایه پشتیبانی ۲۴ ساعته به مشتریان عزیز می باشد. پشتیبانی محصولات خود را به تیم مجرب ۹ نفره سرور پلنت در ۳ شیفت در ۲۴ ساعت بسپارید.

ضمانت بازگشت وجه

ارایه ضمانت بازگشت وجه بدون قید و شرط در صورت نارضایتی تا 7 روز در سرویس های میزبانی وب اشتراکی. با ارایه این ضمانت قصد داریم تا رضایت صد درصدی شما مشتریان عزیز را جلب کنیم.

گارانتی آپتایم ۹۹.۹٪

ارایه گارانتی آپتایم ۹۹.۹٪ در تمامی محصولات. جدا از کیفیت و سرعت بالای محصولات، پایداری و آپتایم، یکی دیگر از مزیت های مهم در سرور پلنت می باشد. وضعیت سرورها